Please Wait . . .

Mode Gelap
Liga Teratas
Liga Masa Status Tuan Rumah Skornya Lawan HT
21-04-2021
RUS D2 14:00 76 FK Ural-2 0-1 Krylia Sovetov II 0 - 1
Chinese T L 15:00 33 Hang Yuen FC 0-0 NTUPES 0 - 0
Chinese T L 15:00 32 Tainan City Steel 1-1 Tatung FC 0 - 0
JPN LC 16:00 Vissel Kobe 0-0 Tokushima Vortis 0 - 0
JPN LC 16:00 Kashiwa Reysol 0-0 Shonan Bellmare 0 - 0
JPN D2 16:00 Tokyo Verdy 0-0 Kyoto Sanga 0 - 0
RUS YthC 16:00 FC Terek Groznyi Youth 0-0 Rubin Kazan (R) 0 - 0
GEO C 16:00 FC Shukura Kobuleti 0-0 Dinamo Tbilisi 0 - 0
WIE VWC 16:00 CLB TPHCM (w) 0-0 Ha Noi II(w) 0 - 0
AUS CTL U23 16:00 Cooma Tigers U23 0-0 Tuggeranong United U23 0 - 0
GER D2 16:00 Koln (w) 0-0 Ingolstadt 04 (w) 0 - 0
AUS QSL 16:30 Brisbane Strikers 0-0 Capalaba Bulldogs 0 - 0
Aus BCC 16:30 Bethania Rams SC 0-0 Kangaroo Point Rovers FC 0 - 0
A FFA Cup 16:30 Mitchelton FC 0-0 Surfers Paradise 0 - 0
A FFA Cup 16:30 Granville Rage 0-0 Sydney Olympic 0 - 0
POL ME 17:00 Wisla Krakow (Youth) 0-0 Lech Poznan (Youth) 0 - 0
JPN LC 17:00 Oita Trinita 0-0 FC Tokyo 0 - 0
JPN D2 17:00 Giravanz Kitakyushu 0-0 Renofa Yamaguchi 0 - 0
JPN D2 17:00 Mito Hollyhock 0-0 JEF United Ichihara Chiba 0 - 0
JPN LC 17:00 Yokohama FC 0-0 Urawa Red Diamonds 0 - 0
JPN LC 17:00 Hiroshima Sanfrecce 0-0 Vegalta Sendai 0 - 0
JPN LC 17:00 Sagan Tosu 0-0 Avispa Fukuoka 0 - 0
JPN D2 17:00 Thespa Kusatsu 0-0 Fagiano Okayama 0 - 0
JPN D2 17:00 Tochigi SC 0-0 Albirex Niigata 0 - 0
JPN D2 17:00 Jubilo Iwata 0-0 Omiya Ardija 0 - 0
JPN D2 17:00 Zweigen Kanazawa FC 0-0 Blaublitz Akita 0 - 0
JPN LC 17:00 Shimizu S-Pulse 0-0 Yokohama Marinos 0 - 0
JPN D2 17:00 Ventforet Kofu 0-0 SC Sagamihara 0 - 0
JPN D2 17:00 Ehime FC 0-0 Matsumoto Yamaga FC 0 - 0
JPN D2 17:00 Machida Zelvia 0-0 FC Ryukyu 0 - 0
JPN D2 17:00 Montedio Yamagata 0-0 V-Varen Nagasaki 0 - 0
RUS YthC 17:00 Arsenal Tula Youth 0-0 Ufa Youth 0 - 0
RUS YthC 17:00 Khimki Youth 0-0 Chertanovo Moscow Youth 0 - 0
RUS YthC 17:00 Rotor Volgograd Youth 0-0 Konopliev Youth 0 - 0
RUS YthC 17:00 PFC Sochi Youth 0-0 Lokomotiv Moscow Youth 0 - 0
RUS YthC 17:00 Spartak Moscow Youth 0-0 CSKA Moscow (R) 0 - 0
CHA CSL 17:00 Qingdao FC 0-0 Cangzhou Mighty Lions 0 - 0
KOR D1 17:00 Ulsan Hyundai FC 0-0 Jeonbuk Hyundai Motors 0 - 0
GEO C 17:00 FC Merani Tbilisi 0-0 Lokomotiv Tbilisi 0 - 0
GEO C 17:00 WIT Georgia Tbilisi B 0-0 Dila Gori 0 - 0
GEO C 17:00 Sabutaroti billisse B 0-0 Gareji Sagarejo 0 - 0
TUR U19 17:00 Goztepe U19 0-0 Fatih Karagumruk U19 0 - 0
TUR U19 17:00 Buyuksehir BLD.Spor U19 0-0 Kasimpasa U19 0 - 0
KOR D1 17:30 Jeju United 0-0 FC Seoul 0 - 0
KOR D1 17:30 Seongnam FC 0-0 Incheon United 0 - 0
KOR D1 17:30 Daegu FC 0-0 Suwon Samsung Bluewings 0 - 0
POL D2 18:00 Garbarnia Krakow 0-0 Motor Lublin 0 - 0
RUS YthC 18:00 FK Rostov Youth 0-0 Strogino Youth 0 - 0
RUS YthC 18:00 FK Krasnodar Youth 0-0 Zenit St.Petersburg Youth 0 - 0
RUS YthC 18:00 FC Tambov Youth 0-0 FK Ural Youth 0 - 0
AFC CL 18:00 Pohang Steelers 0-0 Ratchaburi FC 0 - 0
AFC CL 18:00 United City 0-0 Beijing Guoan 0 - 0
AFC CL 18:00 Johor Darul Takzim 0-0 Nagoya Grampus 0 - 0
Chinese T L 18:00 Taicheng Lions 0-0 Taichung Futuro 0 - 0
Chinese T L 18:00 Taiwan CPC 0-0 Taiwan Power Company 0 - 0
GEO C 18:00 FC Metalurgi Rustavi 0-0 Dinamo Batumi 0 - 0
GEO C 18:00 FC Sioni Bolnisi 0-0 Samtredia 0 - 0
GEO C 18:00 FC Gagra 0-0 Baia Zugdidi 0 - 0
GEO C 18:00 Samgurali B 0-0 FC Telavi 0 - 0
GEO C 18:00 Merani Martvili 0-0 Torpedo Kutaisi 0 - 0
INT CF 18:00 Mjondalen IF 0-0 Sandefjord 0 - 0
PolCW 18:00 Rekord Bielsko Biala (w) 0-0 GKS Gornik Leczna (w) 0 - 0
Tanzania D1 18:00 Ruvu Shooting 0-0 Mwadui FC 0 - 0
UzbC 18:30 Mashal Muborak 0-0 Metallurg Bekobod 0 - 0
UzbC 18:30 Yangiyer 0-0 Kuruvchi Kokand Qoqon 0 - 0
UzbC 18:30 FK G'ijduvon 0-0 Termez Surkhon 0 - 0
ENG U23 D1 19:00 Crewe Alexandra U23 0-0 Wigan U23 0 - 0
RUS YthC 19:00 Dinamo Moscow Youth 0-0 UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth 0 - 0
CHA CSL 19:00 Henan Songshan Longmen 0-0 Shenzhen FC 0 - 0
INT CF 19:00 Aalesund FK 0-0 Sogndal 0 - 0
INT CF 19:00 Rosenborg BK (w) 0-0 KIL/Hemne (w) 0 - 0
HUN U19B 19:00 Budai FC U19 0-0 ZalaegerzsegTE U19 0 - 0
BRA PA 19:00 River PI 0-0 Picos 0 - 0
CRSK U19 19:00 HNK Gorica U19 0-0 Slaven Belupo U19 0 - 0
GRE D2 19:30 Trikala 0-0 Ierapetra 0 - 0
GRE D2 19:30 Apollon Larissas 0-0 Ergotelis 0 - 0
GRE D2 19:30 Doxa Dramas 0-0 Levadiakos 0 - 0
GRE D2 19:30 Ionikos 0-0 Kissamikos 0 - 0
GRE D2 19:30 Giorgos Karaiskakis 0-0 Diagoras 0 - 0
GRE D2 19:30 SKODA Xanthi 0-0 Panahaiki-2005 0 - 0
CAE D1 19:30 Dragon Club Yaounde 0-0 Djiko FC de Bandjoun 0 - 0
CAE D1 19:30 Tonnerre Yaounde 0-0 UMS de Loum 0 - 0
TTLd 19:30 Jerba Midoun 0-0 CO Medenine 0 - 0
TTLd 19:30 CS.Hammam-Lif 0-0 E.Gawafel.S.Gafsa 0 - 0
CYP D2 20:00 Xylotympou 0-0 Alki Oroklini 0 - 0
SAFL 20:00 Real Kings 0-0 Richards Bay 0 - 0
EWSL 20:00 Oxford United (w) 0-0 Chichester City (w) 0 - 0
EWSL 20:00 Watford (w) 0-0 Portsmouth (w) 0 - 0
ITA C1 20:00 Pro Vercelli 0-0 Lecco 0 - 0
ITA C1 20:00 Juve Stabia 0-0 Catanzaro 0 - 0
ARM D2 20:00 Noravank 0-0 BKMA 0 - 0
BUL D1 20:00 Beroe Stara Zagora 0-0 Tsarsko Selo 0 - 0
ARM D2 20:00 Shirak Gjumri B 0-0 Lernayin Artsakh 0 - 0
ARM D2 20:00 Ararat-Armenia B 0-0 FC West Armenia 0 - 0
TUR D1 20:00 Alanyaspor 0-0 Gazisehir Gaziantep 0 - 0
TUR D1 20:00 Ankaragucu 0-0 Denizlispor 0 - 0
TUR D1 20:00 Erzurum BB 0-0 Yeni Malatyaspor 0 - 0
SAPL D1 20:00 AmaZulu 0-0 Mamelodi Sundowns 0 - 0
ITA D1 20:00 Napoli 0-0 Lazio 0 - 0
SAPL D1 20:00 Black Leopards 0-0 Stellenbosch FC 0 - 0
ITA D1 20:00 AS Roma 0-0 Atalanta 0 - 0
UKRC 20:00 Ahrobiznes TSK Romny 0-0 Dynamo Kyiv 0 - 0
CAF Cup 20:00 Orlando Pirates 0-0 ES Setif 0 - 0
ARM D2 20:00 BKMA 0-0 Alashkert B Martuni 0 - 0
ARM D2 20:00 Lernayin Artsakh 0-0 Ararat-Armenia B 0 - 0
CAF Cup 20:00 Coton Sport 0-0 JS kabylie 0 - 0
ARM D2 20:00 Pyunik B 0-0 Se Wan Boy 0 - 0
ARM D2 20:00 Urartu II 0-0 Shirak Gjumri B 0 - 0
CAF Cup 20:00 Nkana FC 0-0 Pyramids FC 0 - 0
ARM D2 20:00 FC West Armenia 0-0 Noravank 0 - 0
CAF Cup 20:00 Namungo FC 0-0 Raja Casablanca Atlhletic 0 - 0
CZE D1 20:00 Opava 0-0 Slovan Liberec 0 - 0
CZE D1 20:00 Marila Pribram 0-0 Bohemians 1905 0 - 0
CZE D1 20:00 Synot Slovacko 0-0 Brno 0 - 0
CZE D1 20:00 Teplice 0-0 FC Viktoria Plzen 0 - 0
RUS Cup 20:00 Terek Grozny 0-0 Krylya Sovetov 0 - 0
BOS Cup 20:00 Klis Buturovic Polje 0-0 Borac Banja Luka 0 - 0
INT CF 20:00 Valerenga 0-0 Sarpsborg 08 0 - 0
INT CF 20:00 Odd Grenland 0-0 Jerv 0 - 0
CAE D1 20:00 Young Sports 0-0 New Star De Douala 0 - 0
Tanzania D1 20:00 Kagera Sugar 0-0 Simba Sports Club 0 - 0
Tanzania D1 20:00 Polisi Tanzania FC 0-0 Mbeya City 0 - 0
ITA YL B 20:00 Verona U19 0-0 US Cremonese U20 0 - 0
Kosovo CUP 20:00 KF Llapi 0-0 Prishtina 0 - 0
ETH PR 20:00 Sebeta City 0-0 Wolaita Dicha 0 - 0
Pol D4 20:00 Lechia Tomaszow Mazowiecki 0-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 0
Zam SL 20:00 Green Buffaloes 0-0 Young Green Eagles 0 - 0
Italy Youth C C 20:00 Sambenedettese U19 0-0 Matelica U19 0 - 0
Italy Youth C C 20:00 Triestina U19 0-0 Padova U20 0 - 0
Italy Youth C C 20:00 Pro Piacenza U19 0-0 Cesena U20 0 - 0
UPL 20:00 SC Villa 0-0 URA Kampala 0 - 0
UPL 20:00 Mbarara City 0-0 Kampala City Council FC 0 - 0
ITA S4 20:00 US Folgore Caratese 0-0 A.S. Varese 0 - 0
ITA S4 20:00 SCD Progresso Calcio 0-0 Mezzolara 0 - 0
ITA S4 20:00 Real Forte Querceta 0-0 Bagnolese 0 - 0
ITA S4 20:00 Team Nuova Florida 0-0 Afragolese 1944 0 - 0
ITA S4 20:00 Insieme Formia 0-0 Giugliano 0 - 0
ITA S4 20:00 Delta Porto Tolle 0-0 GSD Ambrosiana 0 - 0
ITA S4 20:00 Nuova Monterosi 0-0 Cassino 0 - 0
ITA S4 20:00 Asd Pineto Calcio 0-0 FC Matese 0 - 0
ITA S4 20:00 Correggese Calcio 0-0 Rimini 0 - 0
ITA S4 20:00 ASD Lornano Badese 0-0 San Donato Tavarnelle 0 - 0
ITA S4 20:00 Casarano 0-0 Nardo 0 - 0
ITA S4 20:00 USD Lavello 0-0 Team Altamura 0 - 0
ITA S4 20:00 Rotonda 0-0 ASD San Luca 0 - 0
Zam SL 20:00 Indeni FC 0-0 Nkwazi 0 - 0
ITA S4 20:00 ASD Grassina 0-0 Robur Siena S.S.D. 0 - 0
HUN D1 20:15 MTK Hungaria 0-0 Varda SE 0 - 0
PolCW 20:30 UKS Lodz (w) 0-0 GKS Katowice (w) 0 - 0
ROM D1 20:45 Arges 0-0 Chindia Targoviste 0 - 0
AGB LE 21:00 CRD Libolo 0-0 Progresso 0 - 0
CRO D1 21:00 NK Lokomotiva Zagreb 0-0 NK Varteks Varazdin 0 - 0
HUN WD1 21:00 Viktoria FC Szombathely (w) 0-0 MTK Hungaria FC (w) 0 - 0
GER WD1 21:00 Turbine Potsdam (w) 0-0 Bayern Munchen (w) 0 - 0
ROM D2 21:00 Luceafarul Oradea 0-0 Petrolul Ploiesti 0 - 0
INT CF 21:00 Rosenborg 0-0 Ranheim IL 0 - 0
ISR WC 21:00 Bnot Netanya (w) 0-0 Maccabi Kiryat Gat (w) 0 - 0
PolCW 21:00 Tarnovia Tarnow (w) 0-0 Czarni Sosnowiec (w) 0 - 0
PolCW 21:00 UKS Staszkowka Jelna (w) 0-0 KKP Bydgoszcz (w) 0 - 0
ISR CL 21:00 Hapoel Ironi Gedera 0-0 Ironi Modiin 0 - 0
POR D3 21:00 Anadia 0-0 Clube Desportivo Trofense 0 - 0
SLL 21:00 Ratnam SC 0-0 Up Country Lions SC 0 - 0
CAE D1 21:00 Panthere Sportive du Nde 0-0 APEJES Academy 0 - 0
CAE D1 21:00 Avion Academy 0-0 Eding Sport FC 0 - 0
CAE D1 21:00 Stade Renard de Melong 0-0 Union Douala 0 - 0
ROM D3 21:00 CSA Axiopolis 0-0 CSM Oltenita 0 - 0
GRE D1 21:15 Olympiakos Piraeus 0-0 Asteras Tripolis 0 - 0
AGB LE 21:30 Baixa de Cassanje 0-0 Recreativo Caala 0 - 0
AGB LE 21:30 Interclube Luanda 0-0 Primeiro de Agosto 0 - 0
POR D1 21:30 Santa Clara 0-0 Moreirense 0 - 0
EST D1 21:30 FC Kuressaare 0-0 Vaprus Parnu 0 - 0
AZE CUP 21:30 Keshla FK 0-0 Zira FK 0 - 0
S Q C 21:30 Real Sociedad (w) 0-0 Atletico de Madrid (w) 0 - 0
CAE D1 21:30 Yafoot FC 0-0 AS Fortuna Mfou 0 - 0
CAE D1 21:30 Canon Yaounde 0-0 Colombe du Dja et Lobo 0 - 0
SPA D1 22:00 Atletico Madrid 0-0 SD Huesca 0 - 0
SPA D1 22:00 Granada CF 0-0 Eibar 0 - 0
SPA D1 22:00 FC Barcelona 0-0 Getafe 0 - 0
SPA D1 22:00 Real Sociedad 0-0 Celta Vigo 0 - 0
GER Reg 22:00 Hessen Kassel 0-0 Bahlinger 0 - 0
SLO D2 22:00 Smartno 0-0 ND Beltinci 0 - 0
SLO D2 22:00 NK Rudar Velenje 0-0 Brda 0 - 0
POR D1 22:00 CD Tondela 0-0 Nacional da Madeira 0 - 0
SLO D2 22:00 Jadran Dekani 0-0 NK Nafta 0 - 0
SLO D2 22:00 NK Bilje 0-0 Krka 0 - 0
POR D1 22:00 Gil Vicente 0-0 FC Famalicao 0 - 0
SWE U21AS 22:00 Landskrona BoIS U21 0-0 Helsingborg U21 0 - 0
LIT D1 22:00 Kauno Zalgiris 0-0 Hegelmann Litauen 0 - 0
SLO D2 22:00 Triglav Gorenjska 0-0 Krsko Posavlje 0 - 0
POR D1 22:00 FC Porto 0-0 Vitoria Guimaraes 0 - 0
SAPL D1 22:00 Kaizer Chiefs 0-0 Cape Town City 0 - 0
SLO D2 22:00 NK Brezice 0-0 NK Fuzinar 0 - 0
SAPL D1 22:00 Supersport United 0-0 Lamontville Golden Arrows 0 - 0
SLO D2 22:00 Roltek Dob 0-0 NK Primorje 0 - 0
POR D1 22:00 Portimonense 0-0 Benfica 0 - 0
SLO D2 22:00 Radomlje 0-0 Drava 0 - 0
SLO D1 22:00 ASK Bravo Publikum 0-0 Maribor 0 - 0
SLO D1 22:00 Domzale 0-0 NK Publikum Celje 0 - 0
SLO D1 22:00 NK Aluminij 0-0 Tabor Sezana 0 - 0
SLO D1 22:00 NK Mura 05 0-0 NK Olimpija Ljubljana 0 - 0
SLO D1 22:00 FC Koper 0-0 ND Gorica 0 - 0
CZE D1 22:00 Pardubice 0-0 Sparta Praha 0 - 0
BOS Cup 22:00 Sarajevo 0-0 FK Tuzla City 0 - 0
CYP Cup 22:00 AEL Limassol 0-0 Olympiakos Nicosia FC 0 - 0
SER CUP 22:00 Crvena Zvezda 0-0 Radnik Surdulica 0 - 0
Pol D4 22:00 Huragan Morag 0-0 KS Kutno 0 - 0
Pol D4 22:00 Blonianka Blonie 0-0 Pelikan Lowicz 0 - 0
Pol D4 22:00 Sokol Sieniawa 0-0 Lewart Lubartow 0 - 0
Pol D4 22:00 Chelmianka Chelm 0-0 Wisla Pulawy 0 - 0
Pol D4 22:00 Bron Radom 0-0 Ursus Warszawa 0 - 0
Pol D4 22:00 Wikielec 0-0 Olimpia Zambrow 0 - 0
Pol D4 22:00 Sokol Aleksandrow Lodzki 0-0 RKS Radomsko 0 - 0
GUA D2 22:00 Chimaltenango FC 0-0 Quiche FC 0 - 0
BEN L1 22:00 ASPAC Cotonou 0-0 Buffles du Borgou 0 - 0
CRO D3 22:00 NK Spansko 0-0 NK Zagorec Krapina 0 - 0
CRO D3 22:00 DUGO SELO 0-0 NK Vrapce 0 - 0
CRO D3 22:00 NK Udarnik Kurilovec 0-0 Trnje 0 - 0
CRO D3 22:00 NK Tresnjevka 0-0 Zagreb Hask 0 - 0
CRO D3 22:00 NK Ponikve 0-0 NK Maksimir 0 - 0
NGA NL 22:00 Sokoto United FC 0-0 Rarara FC 0 - 0
BFC 22:00 Etoile Filante Ouagadougou 0-0 KOZAF 0 - 0
LIT D1 22:00 Hegelmann Litauen 0-0 Kauno Zalgiris 0 - 0
CRO D3 22:00 Bistra 0-0 NK Vrbovec 0 - 0
BUL D1 22:15 CSKA Sofia 0-0 PFK Montana 0 - 0
UKRC 22:30 PFC Oleksandria 0-0 Zorya 0 - 0
HUN D1 22:30 Diosgyor VTK 0-0 Videoton Puskas Akademia 0 - 0
IRN D1 22:30 Khouneh Be Khouneh 0-0 Qashqai Shiraz 0 - 0
MNE CUP 22:30 FK Zeta 0-0 FK Buducnost Podgorica 0 - 0
DEN WD1 22:30 Brondby IF (w) 0-0 Nordsjaelland (w) 0 - 0
Spain D4 22:30 Racing Villalbes 0-0 Rapido de Bouzas 0 - 0
HUN U19B 22:30 Gyirmot SE U19 0-0 VAC Varosi LSE U19 0 - 0
BLR CUP 22:45 Shakhter Soligorsk 0-0 FK Isloch Minsk 0 - 0
POL PR 22:59 Zaglebie Lubin 0-0 Wisla Krakow 0 - 0
POL PR 22:59 Jagiellonia Bialystok 0-0 Stal Mielec 0 - 0
TUR D1 22:59 Galatasaray 0-0 Trabzonspor 0 - 0
POR D1 22:59 Maritimo 0-0 Rio Ave 0 - 0
CAF Cup 22:59 NAPSA Stars 0-0 Renaissance Sportive de Berkane 0 - 0
CAF Cup 22:59 Sally Tas 0-0 Sifakesi 0 - 0
CAF Cup 22:59 ASC Jaraaf 0-0 ES du Sahel 0 - 0
DEN SASL 22:59 Lyngby 0-0 Sonderjyske 0 - 0
DEN SASL 22:59 Aalborg 0-0 Odense BK 0 - 0
DEN WD1 22:59 Thisted FC (w) 0-0 Fortuna Hjorring (w) 0 - 0
RUS Cup 22:59 Lokomotiv Moscow 0-0 CSKA Moscow 0 - 0
ROM D1 22:59 FC Botosani 0-0 CS Universitatea Craiova 0 - 0
INT CF 22:59 Sandnes Ulf 0-0 Viking 0 - 0
ETH PR 22:59 Awassa Kenema 0-0 Bahir Dar Kenema FC 0 - 0
DEN D4 22:59 BK Fremad Valby 0-0 BSF 0 - 0
BFC 22:59 Majestic FC 0-0 RC Kadiogo 0 - 0
CRO D1 23:05 Istra 1961 Pula 0-0 Rijeka 0 - 0
GER D2 23:30 Fortuna Dusseldorf 0-0 St. Pauli 0 - 0
GER D2 23:30 Hannover 96 0-0 Jahn Regensburg 0 - 0
GER D2 23:30 Heidenheimer 0-0 VfL Bochum 0 - 0
GER D2 23:30 SC Paderborn 07 0-0 VfL Osnabruck 0 - 0
GER D1 23:30 Hertha Berlin 0-0 SC Freiburg 0 - 0
GER Reg 23:30 Fortuna Dusseldorf (Youth) 0-0 Wuppertaler 0 - 0
GER Reg 23:30 Preuben Munster 0-0 SV Lippstadt 0 - 0
EST D1 23:30 Flora Paide 0-0 Nomme JK Kalju 0 - 0
ITA D1 23:30 AC Milan 0-0 Sassuolo 0 - 0
GRE D1 23:30 Aris Thessaloniki 0-0 PAOK Saloniki 0 - 0
AUT D1 23:30 WSG Wattens 0-0 Red Bull Salzburg 0 - 0
AUT D1 23:30 Sturm Graz 0-0 Wolfsberger AC 0 - 0
DEN WD1 23:30 Nordsjaelland (w) 0-0 Brondby IF (w) 0 - 0
AZE CUP 23:30 Standard Sumgayit 0-0 Qarabag 0 - 0
DEN D4 23:30 Rishoj 0-0 Avedore IF 0 - 0
DEN D4 23:30 Koge Nord FC 0-0 Karlslunde IF 0 - 0
DEN D4 23:30 B1908 0-0 IF Skjold Birkerod 0 - 0
DEN D4 23:30 GVI 0-0 Greve Fodbold 0 - 0
DEN D4 23:30 Allerod 0-0 Ledoje-Smorum Fodbold 0 - 0
DEN D4 23:30 Roskilde Boldklub 0-0 Vordingborg IK 0 - 0
DEN D4 23:30 Hedensted 0-0 Ringkobing 0 - 0
DEN D4 23:30 OKS 0-0 Kolding BK 0 - 0
DEN D4 23:30 Marienlyst 0-0 Odder IGF 0 - 0
DEN D4 23:30 Silkeborg KFUM 0-0 IF Lyseng 0 - 0
DEN D4 23:30 Herning KFUM 0-0 Norresundby 0 - 0
DEN D4 23:30 Vejgaard B 0-0 IF Skjold Sæby 0 - 0
FRAC 23:45 Paris Saint Germain (PSG) 0-0 Angers 0 - 0
IRN U23 23:45 Nassaji Mazandaran U23 0-0 Pars Jonoubi Jam U23 0 - 0
IRN U23 23:45 Naft Omidiyeh U23 0-0 Shahr Khodrou U23 0 - 0
IRN U23 23:45 Teraktor-Sazi U23 0-0 Foolad Khuzestan FC U23 0 - 0

Betting

Gundogan Manchester City Borussia Monchengladbach 2021

Aston Villa vs Manchester City Bettin...

Manchester City will be determined to bounce back when they travel to Villa P...
Christian Pulisic Chelsea 2020-21

Chelsea vs Brighton Betting Tips: Lat...

Chelsea welcome Brighton to Stamford Bridge on Tuesday evening in the Premier...
Mohamed Salah Liverpool Leeds 2020-21

Leeds United vs Liverpool Betting Tip...

Liverpool will be aiming to move into the Premier League’s top-four when they...
Hakim Ziyech Chelsea Manchester City FA Cup 2020-21

FA Cup Final Betting: Chelsea favouri...

Leicester City and Chelsea will compete in this year’s FA Cup final on May 15...
Kelechi Iheanacho Leicester vs Sheffield United Premier League 2020-21

Leicester City vs Southampton Betting...

Leicester City are gunning to reach their first FA Cup final in over 50 years...

Transfer

Lucas Gourna-Douath NXGN GFX

Lucas Gourna-Douath: The new Pogba on...

French footballis facing a financial crisis this summer.That statement was tr...
Cristiano Ronaldo Juventus 2020-21

Ronaldo will not come back to Real Ma...

Real Madrid president Florentino Perez has ruled out a return to Santiago Ber...
Sadio Mane Roberto Firmino Liverpool 2020-21

If Mane or Firmino went somewhere els...

Liverpool have been warned against parting with any member of their fearsome ...
Emiliano Buendia Norwich City 2020-21

Arsenal & Atletico Madrid-linked Buen...

Emi Buendia continues to see a move away from Norwich mooted, with Arsenal an...
Jules Kounde Sevilla

Rakitic expecting Kounde bids from bi...

Ivan Rakitic can "understand" why a big-money transfer may appeal to Sevilla ...
image-top-scroll